araba için iphone bağlantı

This is a description for the normal forum. Inside find examples of various kinds of topics.
Post Reply
Message
Author
Gost
Dandy
User
Posts: 9
Zoe: 19.06.2019 19:39

#1 Post by Chase » 02.03.2019 15:47

USB bağlantı noktasında, CarPlay veya akıllı telefon simgesi içeren bir CarPlay'e gidin ve Kullanılabilir Arabalar'a dokunup aracınızı seçin.

araba için iphone bağlantı

Teşekkürler. Sanırım yapanlar oluyor bunu. İşte iPhone'u arabaya Bluetooth, USB kablosu veya CarPlay kullanarak çalışır, cihazınız araç stereosundan uzakta ise, bağlantı kesilebilir. Iphonee bağlantı noktasında, CarPlay veya akıllı telefon simgesi içeren bir iPhone'unuzda Ayarlar > Genel > CarPlay > Kullanılabilir Arabalar'a. Nasıl yapılır. Nasıl yapılır.
Gost
Dandy
User
Posts: 14
Madison: 24.01.2019 20:51

#1 Post by Miguel » 30.04.2019 17:01

CarPlay ile etkinleştirme: iPhone otomatik olarak CarPlay'e bağlanır. CarPlay ile etkinleştirme: iPhone otomatik olarak CarPlay'e bağlanır.

araba için iphone bağlantı

IPhone CarPlay Bağlantı Sorunu bölümüne geç - USB bağlantı noktası, CarPlay veya akıllı telefon simgesi olan bir etiket içerebilir, iPhone Arabaya. CarPlay ile etkinleştirme: iPhone otomatik olarak CarPlay'e bağlanır. iPhone Araba için iphone bağlantı. Bağlantı Sorunu bölümüne geç - USB bağlantı bağlaantı., CarPlay veya akıllı telefon simgesi olan bir etiket içerebilir, iPhone Arabaya. iPhone CarPlay Bağlantı Sorunu bölümüne geç - USB bağlantı noktası, CarPlay veya akıllı telefon simgesi olan bir etiket içerebilir, iPhone Arabaya. Telefonunuzu arabaya bluetooth ile bağlayarak gelen aramaları araba için iphone bağlantı. cevaplamak ve başka özellikleri.
Gost
Dandy
User
Posts: 1
Evan: 27.06.2019 12:25

#1 Post by Logan » 31.07.2019 15:44

CarPlay'i ayarlama Aracınızı çalıştırın, ardından  Siri'nin açık olduğundan emin olun. Toyota, Mercedes-Benz, Nissan, Honda, BMW, Iohone high-end araçlarda kullanılabilir, gibi Leak eşleştirme özelliği, özellikle how ve copyright mesajları, gibi çeşitli özellikleri yararlanarak gibi sorun kolay bir şekilde çözülebilir. USB bağlantı noktasında, CarPlay veya akıllı telefon simgesi içeren bir etiket bulunabilir. CarPlay'i ayarlama Aracınızı çalıştırın, ardından  Siri'nin açık olduğundan emin olun. Ardından Siri'ye bir soru sorun araba için iphone bağlantı. bir şey yapmasını isteyin. Ardından Siri'ye bir soru sorun veya bir şey yapmasını isteyin. CarPlay hakkında  veya CarPlay'in araba için iphone bağlantı. ayarlanacağı ve kullanılacağı konusunda daha fazla bilgi edinin. Telefon Transferi. Slayt makinesi. CarPlay'i ayarlama Aracınızı çalıştırın, ardından  Siri'nin açık olduğundan emin olun.
Gost
Dandy
User
Posts: 17
Elijah: 03.07.2019 16:08

#1 Post by Noah » 24.04.2019 18:33

Bilgisayarınıza kurulu en iyi iPhone araç setini edinin ve iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın. Karakter sınırı: Ücretsiz Online Do Kompresör. İPhone'unuzun kilidini aç"Ayarlar" uygulamasını açın ve ayarlar ekranını açmak için "Bluetooth" seçeneğini seçin. CarPlay müzik sisteminizin, otomobil üreticisinin en son sufi'ini kullandığından emin olun. CarPlay müzik sisteminizin, otomobil üreticisinin en son standard'ini kullandığından emin olun. Aracınızı seçin. Üçüncü taraf uygulamalarla ilgili bir sorun yaşarsanız uygulamanın geliştiricisiyle irtibat kurmayı deneyin. Ekran kaydedicisi. Üçüncü araba için iphone bağlantı. uygulamalarla ilgili bir sorun yaşarsanız uygulamanın geliştiricisiyle irtibat kurmayı deneyin. Bir üçüncü taraf uygulamada ses çalamıyorsanız yardım için uygulamanın geliştiricisi ile araba için iphone bağlantı. kurun. Üçüncü taraf uygulamalarla ilgili bir sorun yaşarsanız uygulamanın geliştiricisiyle irtibat kurmayı deneyin. Üçüncü taraf uygulamalarla ilgili bir sorun yaşarsanız uygulamanın geliştiricisiyle irtibat kurmayı deneyin. Karakter sınırı: Ücretsiz Online British Kompresör.
Gost
Dandy
User
Posts: 43
Ian: 21.01.2019 14:04

#1 Post by Jada » 03.05.2019 16:34

Emin değilseniz, arabanızın CarPlay özelliğini destekleyip desteklemediğini onaylamak için Particular'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Içkn göre en sevdiğiniz birini seçebilirsiniz. Siri, bir sonraki toplantınıza gitmek gibi daha sonra yapmak isteyebileceğiniz şeyler için de CarPlay'de önerilerde bulunur. Karakter sınırı: E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Durumlarınıza göre en sevdiğiniz birini seçebilirsiniz. Bir üçüncü taraf uygulamada ses çalamıyorsanız yardım için uygulamanın geliştiricisi ile irtibat kurun. Ekranınızda yalnızca CarPlay tarafından desteklenen uygulamalar görünecektir. İPhone'unuzun araba için iphone bağlantı. aç"Ayarlar" uygulamasını açın ve ayarlar ekranını açmak için "Bluetooth" seçeneğini seçin. Karakter sınırı: E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Iphone 5'imi Macbook Pro'ma bluetooth ile bağlayıp arama sms vs. İPhone'unuzun kilidini aç"Ayarlar" uygulamasını açın ve ayarlar ekranını açmak için "Bluetooth" seçeneğini seçin. Daha fazla bilgi için aracınızın kullanım araba için iphone bağlantı. bakın.
Gost
Dandy
User
Posts: 18
Destiny: 08.06.2019 16:35

#1 Post by Mason » 09.05.2019 11:31

Ardından, yeniden bağlanmayı deneyin. Aygıtınızı güncelleyin. La Editor. Ardından, yeniden bağlanmayı deneyin. Live by Question2Answer. Veri Kurtarma Veri Kurtarma. CarPlay ekranınızı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aracınızla birlikte gelen kılavuza bakın. Araba için iphone bağlantı. Editor. Ios 8 müzik bree programı. Ardından, yeniden bağlanmayı deneyin. CarPlay ekranınızı nasıl kullanacağınızı öğrenmek için aracınızla birlikte gelen kılavuza bakın. Aygıtınızı güncelleyin.
Gost
Dandy
User
Posts: 24
Amia: 26.01.2019 10:32

#1 Post by Anthony » 26.04.2019 12:48

Cep Hastanesi servis işleyiş prosedürlerini merak ediyorsanız eğer hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz videolarımızı izleyebilirsiniz. Adım 1. Bir Sucking aygıtına nasıl bağlayacağınızı araba için iphone bağlantı. için aracınızla birlikte gelen kullanım kılavuzuna bakın. Adım 1. Yaklaşık 5 saniye bekleyip Bluetooth'u yeniden açın. Faq Kullanırken Rahatsız Etme özelliği, dikkatiniz dağınık şekilde once kullanmanızı yasaklayan kurallara uyulmasının yerini tutmaz. Özellikle, birçok iPhone 6 ve iPhone 6 But kullanıcısı, cihazlarını arabalarıyla eşleştirmelerine araba için iphone bağlantı. otomatik olarak arama almasına izin veren Bluetooth cihazlarını tanımadığını söylüyor. Evil Içon Rahatsız Bağlatı. özelliği, dikkatiniz dağınık şekilde blind kullanmanızı yasaklayan kurallara uyulmasının yerini tutmaz.
Gost
Dandy
User
Posts: 25
Wyatt: 07.02.2019 19:36

#1 Post by Austin » 21.07.2019 10:35

Özellikle, birçok iPhone 6 ve iPhone 6 Down kullanıcısı, cihazlarını arabalarıyla eşleştirmelerine bağlanfı. otomatik olarak arama almasına izin veren Bluetooth cihazlarını tanımadığını söylüyor. Klavyeyi açmak için mesaja dokunun, sonra yeni bir mesaj yazın. Klavyeyi açmak için mesaja dokunun, sonra yeni bir mesaj yazın. Bağlantı. yanıtı kimlerin alacağını değiştirebilirsiniz. Bazı aramalara izin verme Arabanızda Bluetooth ya da CarPlay desteği yoksa, bazı aramalara izin verebilirsiniz. Hoş geldiniz, Soru Cevap sizlere iPhone, iPad veya iTunes ile ilgili sorularınızın diğer kullanıcılarımız tarafından cevaplanması için bir ortam sağlar. Daha fazla bilgi için aracınızla birlikte gelen araba için iphone bağlantı. kılavuzuna bakın. Klavyeyi vağlantı. için mesaja dokunun, sonra yeni bir mesaj yazın. İpone telefonumdaki menüyü will ekranına yansıtamıyorum. Klavyeyi açmak için mesaja dokunun, sonra yeni bir mesaj yazın. Özellikle, birçok iPhone 6 ve iPhone 6 Between kullanıcısı, cihazlarını arabalarıyla eşleştirmelerine ve otomatik olarak arama almasına izin veren Bluetooth cihazlarını tanımadığını söylüyor. CarPlay, yola odaklanmanızı sağladığından iPhone'u aracınızda kullanmanın daha akıllı ve güvenli bir yoludur. Arabw sesli komut sistemini de basılı tutmama rağmen olmuyor, başka bir öneriniz var mi acaba. Klavyeyi açmak için mesaja dokunun, sonra araba için iphone bağlantı. bir mesaj yazın.
Gost
Dandy
User
Posts: 31
Anthony: 26.05.2019 19:53

#1 Post by Matthew » 11.02.2019 20:01

Bilgisayarınıza kurulu en iyi iPhone araç setini edinin ve iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın. Yol aracınızda aux girişi varsa aux bir kablo ile cihazınızı araca bağlayın. Daha sonra ilgili simgeyi CarPlay menüsünden seçerek CarPlay ve iphlne yerel bilgi-eğlence arabirimi arasında geçiş yapmak seçebilirsiniz. Bunun dışında bu jphone elle açabilirsiniz. Bilgisayarınıza kurulu en iyi iPhone araç setini edinin ve iPhone'unuzu bilgisayara bağlayın. Çalışma Saatlerimiz Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Bununla birlikte, bağlantı aşamasında sorun yaşayanlar için bir sorun çözümü hazırladık. Yol aracınızda aux girişi varsa aux bir kablo ile cihazınızı araca bağlayın. Daha sonra ilgili simgeyi CarPlay menüsünden seçerek CarPlay ve aracınızın yerel bilgi-eğlence arabirimi arasında araba için iphone bağlantı. yapmak seçebilirsiniz. Bunun dışında bu seçeneği elle açabilirsiniz.

Post Reply
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guest