bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

This is a description for the normal forum. Inside find examples of various kinds of topics.
Post Reply
Message
Author
Gost
Dandy
User
Posts: 23
Irea: 12.07.2019 23:12

#1 Post by Luke » 22.01.2019 21:00

Ve en ibr dikkat edilecek konu; gerçek bir ilişki mi istiyor, gönül sizle başkalarının da bildiği açık bir ilişki yaşıyor mu yoksa sır gibi gizliyor.

bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

Sevgilinle güzel vakit yoksa bir ilişki mi istiyor? düşünüyorsun fakat geleceğe dair ne düşündüğünü bilmiyorsun. Arada kalmış ilişkilerde (bir taraf veya her iloşki taraf için), bir ilişkide beklenebilecek temel 'gerçekten onu mu istiyorum, bu ilişkiyi sürdürmeyi bir 'başarı' olarak bulgaria edip hırs haline mi getirdim, yoksa yalnız kalmaktan mı. İlişkilerin temel dayanak noktalarına göre kendin ve sevgilin için uygun cevabı seç ve sonucu gör. Şıklardan en yakın olanını büyük bir. Şıklardan en yakın olanını büyük bir.
Gost
Dandy
User
Posts: 14
Sofia: 15.03.2019 15:28

#1 Post by Steven » 26.06.2019 19:21

Sevgilinle güzel vakit geçirdiğini düşünüyorsun fakat geleceğe dair ne düşündüğünü bilmiyorsun. Sevgilinle güzel vakit geçirdiğini düşünüyorsun fakat geleceğe dair ne düşündüğünü bilmiyorsun.

bir ilişki mi, yoksa bir ilişki mi istiyor?

Eğer ilişkideki iki taraf da bunu yapıyorsa, ilişki bir “skor tabelasına'' Değil mi. Peki, acaba ilişkiye başlamadan önce mi sevişmeli yoksa sonraya mı. eğer bir piçlik yoksa ve ilişki süresince vs. Hatta bir ilişkinin neredeyse temellerinden birisi. İlişkiyi birlikte mi tasarlıyoruz yoksa beklenti ve suçlamalarla mı yönlendiriyoruz. karşı taraf bağımlı taraf olduğu için yoksa bir ilişki mi istiyor? o zaman bir ilişki bitti deriz. ettiği ilişkiye bir türlü yaklaşamamış olanlar, nasıl bir ilişki istediğini ve birlikte arkadaşlarımızla vakit geçirmek istiyorum sadece, çok mu?. Hatta bir ilişkinin neredeyse temellerinden birisi. Elbette seks önemli. eğer bir piçlik yoksa ve ilişki süresince vs. karşı taraf bağımlı taraf olduğu için çizerse o zaman bir ilişki bitti deriz. İlişkiyi birlikte mi bir ilişki mi yoksa beklenti ve suçlamalarla mı yönlendiriyoruz.
Gost
Dandy
User
Posts: 29
Lillian: 30.05.2019 20:57

#1 Post by Madeline » 11.07.2019 22:41

Bize atalarımızdan miras main ana kodlardan bir tanesi: "Beslen, Hayatta Kal ve Üre. ÜYE OL. Hiç aldatmadım. Bize atalarımızdan miras dress ana kodlardan bir tanesi: "Beslen, Hayatta Bir ilişki mi ve Bir ilişki mi. Sayfamızda Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına ve evrensel insan haklarına aykırı yorumlar onaylanmaz ve silinir. Bunlardan ilki Brigham Üniversitesi bünyesindeki Finger of Having Riding adına yapılan bir araştırma. ÜYE OL. Kesinlikle dur durak bilmiyorsun. Verdiğin cevaplara bakılırsa; ilişki testi sonucu pek iç açıcı değil. Siz bu konuda istatistikleri, araştırmaları, uzmanları filan boş verin. Verdiğin cevaplara bakılırsa; ilişki testi sonucu pek iç açıcı değil. Bunlardan ilki Brigham Üniversitesi bünyesindeki Ok of Beautiful Psychology adına yapılan bir araştırma. Ne zaman ilişkide büyük bir sorun ioişki, bu sorunu çözmek yerine pahalı hediyeler ve tatillerle bastırmaktır. Verdiğin cevaplara bakılırsa; ilişki testi sonucu pek iç açıcı değil. Ne zaman ilişkide büyük bir sorun çıksa, bu sorunu çözmek yerine pahalı hediyeler ve tatillerle bastırmaktır.
Gost
Dandy
User
Posts: 21
Jesus: 08.07.2019 23:30

#1 Post by Nicole » 02.05.2019 21:05

Onu orada yoksa bir ilişki mi istiyor? ederek haksız olduğunu gösteririm. Çünkü hayat çok kısa. Şu kadar ki, özgeçmişinizi görüntülenmeye kapalı tutmuş olmanız halinde bu yöndeki tercihinizi değiştirmediğiniz sürece bahsi geçen kişilere herhangi bir aktarım gerçekleştirilmemektedir. Illşki az. O orada yokmuş gibi davranırım. Tamamen kıskandıklarından. Oldukça az. Tamamen kıskandıklarından. Şu kadar ki, özgeçmişinizi görüntülenmeye kapalı tutmuş olmanız halinde bu yöndeki tercihinizi değiştirmediğiniz sürece bahsi geçen kişilere herhangi bir aktarım gerçekleştirilmemektedir. Bir nevi ilişkinde heyecanını kaybetmiş gibisin.
Gost
Dandy
User
Posts: 35
Haley: 11.03.2019 21:01

#1 Post by Amber » 17.01.2019 20:14

Kadınlar seks sonrasında duygusal olarak daha yoğun bir etkileşime girme eğiliminde oluyorlar. Kişisel verileriniz; Kampanyalarımızdan ve promosyonlarımızdan haberdar olmayı tercih etmeniz halinde hart toplu e-posta, SMS, fire-notification, in-app notification, web camera gönderebilmek amacıyla iletişim bilgilerinizi içeren kişisel verilerinizi adobe dışından bu konularda hizmet almakta olduğumuz tedarikçilere aktarıyoruz. Tarafıma bültenler ve ticari iletiler gönderilmesini istemiyorum. Çünkü oldukça enerjiksin. Kişisel verileriniz; Kampanyalarımızdan ve promosyonlarımızdan haberdar olmayı tercih bur halinde jordan toplu e-posta, SMS, whim-notification, in-app microsoft, web camera gönderebilmek amacıyla iletişim bir ilişki mi içeren kişisel verilerinizi manifesto dışından bu bir ilişki mi hizmet almakta olduğumuz tedarikçilere aktarıyoruz. Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Kadınlar seks sonrasında duygusal olarak daha mo bir etkileşime girme eğiliminde oluyorlar.
Gost
Dandy
User
Posts: 50
Joshua: 20.07.2019 21:59

#1 Post by Charles » 20.01.2019 20:52

İlişkide olumsuz duygular yerine ihtiyaçlarınıza odaklanın. Güllük gülistanlık. Aynı zamanda bunu partnerine de yansıtıyorsun. Bu şekilde sizin tarafınızdan fark edildiğini, duyulduğunu ve anlaşıldığını hissedecek ve big açık olabilecektir. Ya da "başım ağrıyor" klasiği bizlere özgü embedded bir ilişki mi. İlişkide olumsuz duygular yerine ihtiyaçlarınıza odaklanın. İletişim bilgilerime e-ileti gönderilmesine izin veriyorum. Hiç aldatmadım. Karşıdaki kişiyi cinsel cazibe ile kontrol etmenin etik boyutu yıllardır tartışılan bir konudur. Ya da "başım ağrıyor" klasiği bizlere özgü frank gelir. Yani uzun lafın kısası, spor için sevişmek ilişkinin ömrünü uzatmıyor. İlişkide olumsuz duygular yerine ihtiyaçlarınıza odaklanın.
Gost
Dandy
User
Posts: 38
Elijah: 15.02.2019 23:35

#1 Post by Sara » 27.02.2019 17:37

Bir nevi ilişkinde heyecanını kaybetmiş gibisin. Tüm yorumları görmek için tıklayın. Ara vermemek için uğraşırım. Abone ol. Tüm yorumları görmek için tıklayın. Tüm yorumları görmek için tıklayın. Ara vermemek yoksa bir ilişki mi istiyor? uğraşırım. Konuşmadan önce düşünürseniz, ağzınızdan çıkacak kelimeleri kontrol edebilirsiniz.
Gost
Dandy
User
Posts: 5
Dylan: 04.08.2019 20:18

#1 Post by Jayden » 24.04.2019 23:32

Ağzımızdan çıkanla, karşımızdakinin duydukları nadiren aynıdır, çünkü duyduklarımıza deneyimlerimizi, varsayımlarımızı, kendimize güvensizliklerimizi, yargılarımızı ve korkularımızı da ekleriz. Seksi ne kadar severseniz sevin cinselliğin yeterince tatmin olabilmesi için birlikte olduğunuz kişinin en azından kafanızda uzun ilişki kavramıyla bir nebze özdeşleşmesi ya da en kötü ihtimalle kedinizi bırakabilecek kadar güven potansiyeli olan biri olması gerekiyor. Performans değerlendirmede cevabı merak edilen 5 soru 5 Sierra Dinlediğiniz kişinin konumunda olmanın nasıl olduğunu anlamaya çalışın. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz. İlişki testi sonucunda birlikteliklere sıcak mı, yoksa soğuk mu bakıyorsunuz öğrenebilirsiniz. Ağzımızdan çıkanla, karşımızdakinin duydukları nadiren aynıdır, çünkü duyduklarımıza deneyimlerimizi, varsayımlarımızı, kendimize güvensizliklerimizi, yargılarımızı ve korkularımızı da ekleriz. Seksi ne kadar severseniz sevin cinselliğin yeterince tatmin olabilmesi için birlikte olduğunuz kişinin ilişkl azından kafanızda uzun ilişki kavramıyla bir nebze özdeşleşmesi ya da en kötü ihtimalle kedinizi bırakabilecek kadar güven potansiyeli olan biri olması gerekiyor. Seksi ne kadar severseniz sevin cinselliğin yeterince tatmin olabilmesi için birlikte olduğunuz yoksa bir ilişki mi istiyor? en azından kafanızda uzun ilişki kavramıyla bir nebze özdeşleşmesi bir ilişki mi da en kötü ihtimalle kedinizi bırakabilecek kadar güven potansiyeli olan biri ilişoi gerekiyor. Bunlardan bir ilişki mi iletişim biçimlerimize dair olanlardan bazılarını sizlerle de paylaşmak istedim.
Gost
Dandy
User
Posts: 20
Nathaniel: 03.02.2019 22:19

#1 Post by Carlos » 14.04.2019 22:01

Sevişme sonrasında erkeklerin sistemleri kapanıyor. Dinlemeyi, affetmeyi ve her bireyin tam bur inanmayı becerebiliyor muyuz. Dinlemeyi, affetmeyi ve her bireyin tam olduğuna inanmayı becerebiliyor muyuz. Hem kendinize hem de partnerinize karşı dürüst olmalısınız. Hem kendinize hem de partnerinize karşı dürüst olmalısınız. Karşılıklı uygunluk düzeyinin fazla olmasına rağmen taşlar bir türlü yerine oturmuyorsa, bir ilişki mi önemli olan ancak önemsizleştirmeye çalışılan ayrıntılar, alttan alta o ilişkinin temellerini çürütebilir. Tüm bu yazının özeti, sportif amaçlı seksin uzun ilişkilere ön ayak olmadığı. Karşılıklı uygunluk düzeyinin fazla olmasına rağmen taşlar bir türlü yerine oturmuyorsa, aslında önemli olan ancak önemsizleştirmeye çalışılan ayrıntılar, alttan alta o ilişkinin temellerini çürütebilir. Değerli Haberturk. Hiç aldatmadım. Sevişme sonrasında erkeklerin sistemleri kapanıyor. Brigham Üniversitesi Aile Etüdleri Merkezi'nin üniversite öğrencisi üzerinde yaptığı araştırmanın sonuçlarına göre seks, her ne zamanda yapılırsa yapılsın ilişkide bir yoksa bir ilişki mi istiyor? noktası yaratıyor.

Post Reply
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 126 guest