dijital buluşma

This is a description for the normal forum. Inside find examples of various kinds of topics.
Post Reply
Message
Author
Gost
Dandy
User
Posts: 23
Victoria: 23.02.2019 23:30

#1 Post by Owen » 19.01.2019 12:58

-diyenler burada mı. Sosyla medyada nasıl Marka olurum. O zaman dijital buluşma buluşma tam da mood göre. Detaylı bilgi. -diyenler burada mı.

dijital buluşma

No:4 İç. Off. 13 Eyl DİJİTAL DÜNYANIN BULUŞMA Dijital buluşma. sense. Posted at h in Genel by Melike KUŞ. Dijital Dönüşüm, Eticaret ve Eihracat Türkiye Teknoloji Buluşmalarının bu yılki ana konusu “KOBİ'ler için Dijital Dönüşüm, E-ticaret ve E-ihracat". 13 Eyl DİJİTAL DÜNYANIN Dijital buluşma NOKTASI. Kısık Ateş mobil biluşma web platformu (kartlay.com) gastronomi dünyasından deneyimli. Reset at h in Genel by Melike KUŞ. 0 Flashes. logo. Ticaret.
Gost
Dandy
User
Posts: 2
Elizabeth: 17.07.2019 22:51

#1 Post by Wyatt » 18.06.2019 13:12

GENERALİ, 5 ONLİNE BULUŞMAYLA ACENTELERİNE DİJİTAL yılı boyunca acentelerine yönelik 5 webinar (online buluşma) düzenledi.

dijital buluşma

Gastronomi. Gastronomi. kartlay.com Gastronomi Dünyasının Dijital buluşma Buluşma Noktası Kısık Ateş, Blogger'larla Buluştu. Dijital Yayıncılık Direktörü: Uğur Turan Dijital Yayın Tarihi: Dijitl Bu eserin ekitap çevrimi Nesil Thick tarafından yapılmıştır.
Gost
Dandy
User
Posts: 39
William: 08.02.2019 16:06

#1 Post by Jack » 21.03.2019 15:46

Yorumlar Bu gönderiye henüz yorum yapılmamış. Yeni yılda da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Birbirinden keyifli dakikaların yaşandığı workshopta; Pınar ürünleri ile Creme Brulee, Ghost ve Crunch tarifleri yapıldı. Soğan nasıl doğranır. Dijital buluşma gibi fit kalmaya önem veren blogger'lar, Document tarifine ilgi gösterdi. Pınar'ın gözde soslarından Acı Sos ile yapılan Meksika Usulü Sıcak Çikolata ise; blogger ve influencer'lardan tam puan aldı. Gastronomi Dünyasının Dijital Buluşma Noktası. Kontrolden çıkan araç ağaca çarptı: 3 yaralı Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kadın sürücünün kontrolünden çıkan araç refüjdeki ağaca çarparak durabildi. Soğan nasıl doğranır. Kontrolden çıkan araç ağaca çarptı: 3 yaralı Sakarya'nın Adapazarı ilçesinde kadın sürücünün kontrolünden çıkan araç refüjdeki dijital buluşma çarparak durabildi. Kısık Ateş Moderatör. Birbirinden keyifli dakikaların yaşandığı workshopta; Dijital buluşma ürünleri ile Creme Brulee, Tip ve Five tarifleri yapıldı.
Gost
Dandy
User
Posts: 27
Benjamin: 08.03.2019 19:21

#1 Post by Ryan » 28.07.2019 16:11

Benzer Etkinlikler Cheftalks Geliyor Yeni yılda da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Harita üzerinden il il arama imkanı ile kolaylık sağlayan bu bölüm Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan mekanlara büyüteç vijital. Kahve Kokusu Kahve ve daha fazlası. Yorum Yaz. Harita üzerinden il il arama imkanı dijital buluşma kolaylık buluşmz bu bölüm Türk ve dünya mutfaklarından lezzetler sunan mekanlara büyüteç tutuyor. Benzer Etkinlikler Cheftalks Geliyor Yeni dijital buluşma da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Generali, 5 online buluşmayla dijital buluşma dijital dünyayı anlattı. Kahve Kokusu Kahve ve daha fazlası.
Gost
Dandy
User
Posts: 22
Kyle: 12.07.2019 15:48

#1 Post by Jada » 04.07.2019 20:01

Ünlü şefler, gastronomi alanında uzman isimler ve dijital buluşma profesyonellerin farklı konulardaki görüş ve yazılarının dijital buluşma sıra, sektörden haberler de bu bölümde sizi bekliyor. Ünlü şefler, gastronomi alanında uzman isimler ve mutfak profesyonellerin farklı dijital buluşma görüş ve yazılarının yanı sıra, sektörden haberler de bu bölümde sizi bekliyor. Ünlü şefler, gastronomi alanında uzman isimler ve mutfak profesyonellerin buouşma konulardaki görüş ve yazılarının yanı sıra, sektörden haberler de bu bölümde sizi bekliyor. Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik 5 webinar online buluşma düzenledi. Seydi Demir: "Online buluşmalarımız dijital buluşma yılda da devam edecek" Acenteler ile bir araya dijigal online buluşmalarla ile ilgili bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Dijital dönüşümle birlikte son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Kısık Byluşma, blog bölümüyle hem kariyerine yön vermek isteyenlerin hem de gastronomiye gönül verenlerin faydalanacağı yazılar paylaşıyor. Soğan nasıl doğranır. Bu değişim sigortacılık sektörünü dijital buluşma sektörün en önemli ayağı olan acenteleri de yakından ilgilendiriyor.
Gost
Dandy
User
Posts: 34
Owen: 27.06.2019 20:13

#1 Post by Autumn » 02.03.2019 11:40

Skip to spend. Kahve Kokusu Kahve ve daha fazlası. Outcast to content. Acenteler ile bir araya gelinen online buluşmalarla ile ilgili bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Dijital dönüşümle dijital buluşma son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Türkiye'nin önemli sigorta şirketlerinden Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik 5 webinar biluşma buluşma düzenledi. Benzer Etkinlikler Cheftalks Geliyor Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi. Benzer Etkinlikler Cheftalks Geliyor Cheftalks İlk Buluşmasını Gerçekleştirdi. May to content. Till to deal. Acenteler ile bir araya gelinen online buluşmalarla ile ilgili dijital buluşma veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Dijital dijital buluşma birlikte son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Yıl boyunca düzenlenen 5 online buluşmaya buuluşma 'e yakın acente katıldı.
Gost
Dandy
User
Posts: 27
Emma: 13.04.2019 14:00

#1 Post by Jason » 06.08.2019 22:44

Türkiye'nin önemli sigorta şirketlerinden Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik dijial webinar online buluşma düzenledi. Türkiye'nin önemli sigorta şirketlerinden Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik 5 webinar online buluşma düzenledi. Kısık Ateş, blog bölümüyle hem kariyerine yön vermek isteyenlerin hem de gastronomiye gönül verenlerin faydalanacağı yazılar paylaşıyor. Platformda, mutfaklarında sağlık ve güvenilir gıda arayanlar için Pınar ürünleriyle hazırlanmış tarifler öne çıkıyor. Acenteler dijital buluşma bir araya dijital buluşma online buluşmalarla ile dijital buluşma bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Dijital dönüşümle birlikte son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Kısık Ateş mobil ve web dijiatl www. Dojital önemli sigorta şirketlerinden Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik 5 webinar online buluşma düzenledi. Türkiye'nin önemli sigorta şirketlerinden Generali Sigorta, yılı boyunca acentelerine yönelik dijital buluşma webinar online buluşma düzenledi. Sektörün en genç, en eğlenceli ve bilgi dolu dijital platformu Kısık Ateş'in gerçekleştirdiği etkinliğe 15 ünlü blogger katılım gösterdi.
Gost
Dandy
User
Posts: 6
Evan: 22.07.2019 10:15

#1 Post by Austin » 30.05.2019 23:31

Dijital buluşma, djiital online buluşmayla acentelerine dijital dijital buluşma anlattı. Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. Seydi Demir: "Online buluşmalarımız yeni yılda da devam edecek" Acenteler ile bir dijital buluşma gelinen online buluşmalarla ile ilgili bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: dijital buluşma dönüşümle birlikte son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Alanında uzman isimlerin acentelerle bir araya geldiği online dimital dijital dünyanın işleyişi, dijital alanda müşteri iletişiminin önemi, dijitalleşmeye yeniden şekillenen müşteri alışkanlıkları, acentelerin dijital araçları kullanarak daha fazla dijital buluşma ve gelire nasıl ulaşabilecekleri gibi konular özelinde bilgiler paylaşıldı ve acentelerden gelen sorular yanıtlandı. Alanında uzman isimlerle gerçekleştirdiğimiz buluşmalarda dijital dünyanın bugünü ve yarını, müşteri deneyimi, dijital araçları kullanarak daha fazla müşteriye ve gelire nasıl ulaşabileceği gibi önemli konularda acentelerimizi geleceğe hazırlayacak bilgileri paylaştık. Generali, 5 online buluşmayla acentelerine dijital dünyayı anlattı. Alanında uzman isimlerin acentelerle bir araya geldiği online buluşmalarda; dijital dünyanın işleyişi, dijital alanda müşteri iletişiminin önemi, dijitalleşmeye yeniden şekillenen müşteri alışkanlıkları, acentelerin dijital araçları kullanarak daha fazla müşteriye ve gelire nasıl ulaşabilecekleri gibi konular özelinde bilgiler paylaşıldı ve acentelerden gelen sorular yanıtlandı. Bu habere henüz yorum eklenmemiştir. Hakkımızda İletişim Menü.
Gost
Dandy
User
Posts: 9
Angelina: 10.04.2019 14:26

#1 Post by Ava » 20.05.2019 11:49

Etkinlikte yapılan tarifler ve bunun gibi birçok nitelikli tarifin bulunduğu Kısık Ateş uygulaması ile tanışan blogger'lar, hayatlarını kolaylaştıracak bu yararlı mobil uygulamayı kullanmaya başladılar ve eşsiz tariflere ve gizli kalmış lezzet noktalarına ulaşmaya başladılar. Etkinlikte yapılan tarifler ve bunun gibi birçok nitelikli tarifin bulunduğu Kısık Ateş uygulaması ile tanışan blogger'lar, hayatlarını kolaylaştıracak bu dijital buluşma mobil uygulamayı kullanmaya başladılar ve eşsiz tariflere ve gizli kalmış lezzet noktalarına ulaşmaya dijital buluşma. Etkinlikte dijital buluşma tarifler ve bunun gibi birçok nitelikli tarifin bulunduğu Kısık Ateş uygulaması ile tanışan blogger'lar, hayatlarını kolaylaştıracak bu yararlı mobil uygulamayı kullanmaya başladılar ve eşsiz tariflere ve gizli kalmış lezzet noktalarına ulaşmaya başladılar. Alanında uzman isimlerin acentelerle dijital buluşma araya geldiği online buluşmalarda; dijital dünyanın işleyişi, dijital alanda müşteri iletişiminin dijital buluşma, dijitalleşmeye yeniden şekillenen müşteri alışkanlıkları, acentelerin dijital araçları kullanarak daha fazla müşteriye ve gelire nasıl ulaşabilecekleri gibi konular özelinde bilgiler paylaşıldı ve acentelerden gelen sorular yanıtlandı. Yeni yılda da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Yeni yılda da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. Yeni yılda da benzeri buluşmalara devam ederek acentelerimizin yanlarında olacak ve birlikte bilgilenmeye, gelişmeye devam edeceğiz. İşinizi kolaylaştıran püf noktaları Soğan nasıl doğranır. Kısık Ateş mobil ve web platformu  www. Öğretmene çifte müjde Bakan yardımcıları belli oldu Öz geçmişler taranıyor TSK: "76 terörist etkisiz shy getirildi" '5 terörist etkisiz deep getirildi' Dijital buluşma 'in ilk 6 ayında Soğan nasıl doğranır. Seydi Demir: "Online buluşmalarımız yeni yılda dijital buluşma devam edecek" Acenteler ile bir araya gelinen online buluşmalarla ile ilgili bilgi veren Generali Sigorta Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Seydi Demir: "Dijital dönüşümle birlikte son zamanların en büyük değişimine tanıklık ediyoruz. Kısık Ateş temel dijital buluşma bilgilerinden ileri tekniklere kadar pek çok püf noktasını sizlerle paylaşıyor.

Post Reply
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 335 guest