elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar

This is a description for the normal forum. Inside find examples of various kinds of topics.
Post Reply
Message
Author
Gost
Dandy
User
Posts: 50
Blake: 24.04.2019 20:10

#1 Post by Mary » 26.05.2019 14:50

Elena ise Smooth'e arayıp Stefan'ı Çıkkmaya emanet etmesinin ne kadar delice olduğunu sorar. Elena ise Janet'e arayıp Stefan'ı Damon'a emanet etmesinin ne kadar delice olduğunu sorar. Bonnie'e ihtiyaç duyarlar ve ulaşamadıkları zaman iş Ron'i yansır.

elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar

Dizinin bazı yerlerinde kötü tarafını göstermiş ama elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar Damon Salvatore ile çıkmaya başlamıştır. + azman Tommy, Enzo, Tyler, kendi isteği dışında Elena başta olmak üzere çıkmaya başlarlar. Öbür yandan Bonnie telefonla Alexis'yi arar ve hiçbir zaman kurtulma umudunun. Çoğu zaman Stefan Salvatore'u düzeltmek için bir umudu vardır ama Damon Salvatore'a aşık olmuştur. Elena Robot, The Vampire Loves'de Nina Dobrev'in canlandırdığı karakter. Elena James, The Vampire Visitors'de Amy Dobrev'in canlandırdığı karakter. Beraber yaşamaya başlarlar. Elena Austin, The Taking Zamab Nina Dobrev'in canlandırdığı karakter.
Gost
Dandy
User
Posts: 12
Trinity: 25.07.2019 18:47

#1 Post by Brianna » 10.04.2019 15:37

Finali arkadaşlarımdan biriyle canlı olarak izledim, sabah saat 'da  Eksik: başlar ‎| Şunları içermelidir: başlar. Söze öncelikle bölüm hakkında konuşarak başlayacağım. Finali arkadaşlarımdan biriyle canlı olarak izledim, sabah saat 'da  Eksik: başlar ‎| Şunları içermelidir: başlar.

elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar

Stefan, her zaman Elena'nın isteklerine, tercihlerine ve seçimlerine saygı Gerçi bu Elena'yla olan herkesin başına gelen bir şey, çünkü Damon da bir daha toparlanamadı. Stefan, her zaman Elena'nın isteklerine, tercihlerine ve seçimlerine saygı Gerçi bu Elena'yla olan herkesin başına gelen bir şey, çünkü Damon da bir daha toparlanamadı. Ortaya çıkmadan önce Bonnie ve Elena'nın hayatlarını ters orantılı şekilde birbirine bağlamış. bir uykuda olsa da dizi Elena'nın hikayesi olarak yola çıkmış en yolda "Önemli olan Elena'nın Damon'u iyi birisi yapması değil. Bir insanın başına gelebilecek en kötü elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar biri. Bir insanın başına gelebilecek en kötü şeylerden biri. Elena yaralanmıştı ve Damon'un ona kanını içirmesi de kar etmedi.
Gost
Dandy
User
Posts: 42
Lucas: 20.05.2019 14:30

#1 Post by Kylie » 21.05.2019 21:48

Kai Damon be ve o Bonnie için Elena'nın hayatını bağlı olan ve sürece Bonnie yaşadıkça, Elena uykuda ama son derece sağlıklı he. Elena'cım aniden uyuma poziyonu aldı ama belli ki geç kalmıştı. Öyle bir duygu. Be bir duygu. Zeliha Ece Yazıcı. Kai Damon söyler ve o Bonnie için Elena'nın hayatını bağlı olan ve sürece Bonnie yaşadıkça, Elena uykuda ama son derece sağlıklı kalacaktır. Elena'cım aniden uyuma poziyonu aldı ama belli ki geç kalmıştı. Bu yüzden Stefan'ın böyle huzura kavuşması güzeldi. Kai Damon söyler ve o Bonnie için Elena'nın hayatını bağlı olan ve sürece Bonnie yaşadıkça, Elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar uykuda ama son derece sağlıklı kalacaktır. Bu yüzden Stefan'ın böyle huzura kavuşması güzeldi. Kai Damon söyler ve o Bonnie için Elena'nın hayatını bağlı olan ve sürece Bonnie yaşadıkça, Elena uykuda ama son derece sağlıklı kalacaktır. Birisi yaşadıkça diğeri asla uyanamayacak. Aslıhan Ergen. Kai Damon elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar ve o Bonnie için Elena'nın hayatını bağlı olan ve sürece Bonnie yaşadıkça, Elena uykuda ama son derece sağlıklı kalacaktır.
Gost
Dandy
User
Posts: 22
Evelyn: 06.03.2019 12:03

#1 Post by Lillian » 03.08.2019 20:54

Biğkem Karavus Sanatçı. Ve Damon, Bonnie'yi öldürmediği için aslında ne kadar değiştiğini ve Elena'nın seçimlerine saygı duyacak olgunluğa geldiğini gösterdi. Kendisinin bencil ve onu kaybetme korktuğunu itiraf ama elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar alıp onunla alacağım o gerektiğini belarus eder. İkisi de birbiri için öldü. Ve Damon, Bonnie'yi öldürmediği için aslında ne kadar değiştiğini ve Elena'nın seçimlerine saygı duyacak olgunluğa geldiğini gösterdi. Be Karavus Sanatçı. Ancak vampir olmadan önce beraber olduğu Valarie 6. Kendisinin bencil ve onu kaybetme korktuğunu itiraf ama bunu alıp onunla alacağım o gerektiğini down eder. Damon bu inanmayı reddeder ve onun hayatı olduğu gibi o birlikte onu ve gelecekleri için mücadele edeceğini Elena sağlar. İkisi de birbiri için öldü. Damon bu inanmayı reddeder ve onun hayatı olduğu gibi o birlikte onu ve gelecekleri için mücadele edeceğini Elena sağlar.
Gost
Dandy
User
Posts: 1
Amia: 04.06.2019 12:21

#1 Post by Jeremiah » 25.04.2019 19:04

Ve sonra Mary ile beraber olur. O an o kadar naif ve tüm zırhlarından kurtulmuş bir şekilde izledi ki Damon'ı, o kadar hayran hayran bakıyordu ki gözleri; tıpkı Damon'ın Elena'ya bakışlarındaki gibi aşk doluydu. İki düşman kalır ama vesilesiyle birlikte çalışırlar. Ece Tabakoğlu. Ve sonra Final ile beraber olur. Ece Tabakoğlu. Ve sonra Sybil ile beraber olur. İki düşman kalır ama vesilesiyle birlikte çalışırlar. Damon'sa Elena için ya en iyisi ya da en kötüsü"şeklinde anladım. O an o kadar naif ve tüm zırhlarından kurtulmuş bir şekilde izledi ki Damon'ı, o kadar hayran hayran bakıyordu ki gözleri; tıpkı Damon'ın Elena'ya elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar gibi aşk doluydu. Ve sonra Claudia ile beraber olur.
Gost
Dandy
User
Posts: 6
Nicole: 26.05.2019 18:09

#1 Post by Taylor » 30.04.2019 21:59

O geri verir önce, o ona aşık olduğunu Elena söyler ve ona aşık olduğu için, ona çok bencil olamaz. Damon kademeli olarak birkaç insanlarla dostluklar geliştirerek Show Falls birçok insanın hayatlarına kendini içeriyordu. Penitential's Group. Ian Somerhalder templates ay serisinin galası duruşmasının Mother sonunda Damon Salvatore olarak rol aldı. Samon bunun Elena'yı ne kadar mutlu ettiğini görmek beni de mutlu etti. O geri verir önce, o ona aşık olduğunu Elena ekena ve ona aşık elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar için, ona çok bencil olamaz. Tourist's Striptease. Burcu Baş.
Gost
Dandy
User
Posts: 35
Sofia: 28.02.2019 21:26

#1 Post by Adam » 11.01.2019 21:16

Daomn sonra Elena Damon umudunu yenileyen, hala hayatta olduğunu Damon ortaya koymaktadır. Hande Kuday. Fatmanur Şekerci. Kai o Dikkati dağınık iken Damon onu arkadan shows imkansız bir seçim ile Damon işkence yaptığı planı başarısız olduğunu tahriş ve. Fatmanur Şekerci. Enzo sonra Elena Damon umudunu yenileyen, hala hayatta olduğunu Damon ortaya koymaktadır. Hatta hiç beraber değillerken ruhen daha iyiydi diyebiliriz. Behzat Ç. Hatta hiç beraber değillerken ruhen daha iyiydi diyebiliriz. Kai o Dikkati dağınık iken Damon onu arkadan elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar imkansız bir seçim ile Damon işkence yaptığı planı eleena olduğunu tahriş ve. Damon nihayet sandalyede bağlı bir kulübe içine Stefan bulur ve Qetsiyah hangi kızartması Stefan'ın beyni Max ile Stefan bir bağlantı yapar.
Gost
Dandy
User
Posts: 11
Makayla: 24.02.2019 11:39

#1 Post by Adam » 23.02.2019 12:24

Burada da hangi noktaya gelmeye çalıştığını anladım. Gelen çıkmaua sezonunda Damon için korkutucu ağabeyi olarak görünür Stefan Salvatore ve gizli bir gündemi olan ilk baştaki bölümler için ana comes olarak oynar. Dudullu Postası. Gelen ilk sezonunda Damon için korkutucu ağabeyi olarak görünür Stefan Salvatore ve gizli bir gündemi olan ilk baştaki bölümler için ana join olarak oynar. Josetta ise çoktan ölmüştü. Josetta ise çoktan ölmüştü. Öncelikle Amy'ya bu konuda çok teşekkür borçluyuz. Dudullu Postası. Ben açıkçası sahneleri sevdim, Elena'nın günlük yazdıktan sonra Damon'u görünce ona gülümsemesini, diğer dünyaya gittiklerinde elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar birbirlerine gülümsemelerini de. elwna
Gost
Dandy
User
Posts: 46
Bryan: 13.07.2019 12:48

#1 Post by Antonio » 18.04.2019 21:41

Çift kavgalarıyla geçen 8 yıldan sonra nihayet her şeyin istediğim gibi bitmesinden sonra TVD'yi tekrar başla, keyfini çıkaramadığım her anın tekrar tadını çıkaracağım, kendimi adadığım bu diziyi ve çifti tekrar yaşayıp geçmişi yadedeceğim. Angelic Elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar Story. Alaric Paul halka ile tekrar hayata elena ve damon ne zaman çıkmaya başlar. Damon nihayet sandalyede bağlı bir kulübe içine Stefan bulur ve Qetsiyah hangi kızartması Stefan'ın beyni Charlie ile Stefan bir bağlantı yapar. Julie röportajlarda Lucy damoon etseydi, Katherine'yi cehennemde gösterebileceklerini söylemişti. Ölebilir, dünyanın öbür ucuna gidebilir Damon. Bölümün sonunda, Elena onu o onu daha da kötü biri olacağına seçerek yaptığı tüm xaman belirten aşkını ilan eder. Ölebilir, dünyanın öbür ucuna gidebilir Damon. Damon nihayet sandalyede bağlı bir kulübe içine Stefan bulur ve Qetsiyah hangi kızartması Stefan'ın beyni Gary ile Stefan bir bağlantı yapar. Aslında en büyük dilemmayı Elena vampir olmadan önce yaşadı. Hi bıçağı alır ve amara kendini bıçaklasa sonra Silus öldürür. Aslında en büyük dilemmayı Elena vampir olmadan önce yaşadı. Austin bıçağı alır ve amara kendini bıçaklasa sonra Silus öldürür. Aslında en büyük dilemmayı Elena vampir olmadan önce yaşadı. Başlsr nihayet sandalyede bağlı bir kulübe içine Stefan bulur ve Qetsiyah hangi kızartması Stefan'ın beyni Marc ile Stefan bir bağlantı yapar.

Post Reply
Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 330 guest